Zabudnuté heslo

Ako dlho trvá dobitie kreditu?

Rýchlosť pripísania kreditov záleží na použitej platobnej metóde. Pri výberu konkrétnej metódy alebo konkrétnej banky (v prípade bankového prevodu) je uvedená tiež rýchlosť dobitia. Platí vždy údaj uvedený v momentu dobíjania, tzn. napríklad u platieb bankovým prevodom sa rýchlosť dobitia môže líšiť v závislosti na dennej dobe či dni v týždni

U väčšiny platobných metód je pripísanie kreditov pri dobíjaní v rámci jednotiek minút. V ojedinelých prípadoch sa môže stať, že dôjde ku zdržaní platby spôsobené bankou (väčšinou vo večerných hodinách a cez víkendy). Ak na pripísanie kreditov čakáte dlho, kontaktujte nás prosím.

Zadal som správny VS? Najčastejšia chyba

Zle zadaný variabilní symbol je najčastejšou chybou pri platbe bankovým prevodom. AK na dobitie kreditu čakáte príliš dlho, prekontrolujte, či ste nezadali chybný VS. Ak je variabilní symbol zadaný zle, kredit Vám nebude pripísaný automaticky. V tomto prípade nás kontaktujte a my platbu dohľadáme a kredity Vám pripíšeme dodatočne.

Nočné hodiny a víkendy

V nočných hodinách a cez víkendy je možné, že sa dobíjacia doba predĺži. Banky nepracujú tak rýchlo a transakcie sa môže pozdržať.

Automatický systém pripisovania kreditov.

Pro pripísaní platby na náš účet dochádza k automatickému pripísaniu kreditov na účet klienta, a to na základe zadaného variabilného symbolu. Všetky platby sú z našej strany spracovávané systémom okamžite. Bohužiaľ väčšinou k zdržaniu dôjde mimo naše stránky a tento čas nie sme technicky schopní nijako ovplyvniť. Jedná sa napríklad o rýchlosť prevodu peňazí medzi jednotlivými bankami, či rýchlosti spracovávania platieb telefónnymi operátormi. Berte prosím ohľady na to, že tieto časy nezáležia iba na nás a nijako ich neurýchlime.

Akú platobnú metódu odporúčate pre najrýchlejšie dobitie?

Najrýchlejšou metódou dobitia kreditov je platba platobnou kartou.

Využiť môžete tiež novú funkciu rýchleho dobíjania. Vďaka nej si môžete navýšiť svoje kredity bez nutnosti vyberania spôsobu platby, sumy apod. Rýchle dobíjanie všetko spraví za Vás a zopakuje posledné dobitie. Už sa nestane, že Vám obľúbená modelka utečie skôr, než si stihnete dobiť kredit.


Kategorie nápovědy

Stránky obsahují pornografický materiál. Vstupem na stránky potvrzujete, že jste dosáhli věku 18 let a souhlasíte s obchodními podmínkami.